Site ve Yazlık Yönetimi

Egem Yönetim, İzmir çevresinde Profesyonel Site ve Yazlık Site Yönetiminde tercih edilen firmadır.

Site ve Yazlık site yönetiminde profesyonel ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile sistemli, ekonomik ve organize hizmet sağlıyoruz.

Site yönetimi çok zor bir iştir. Her evin ayrı sorunu olabilir. Ayrıca sitelerde yaşayanlar bir biri ile uyum içinde yaşamayabilir. Sitelerin yönetimi profesyonel ekip ister.

Siteler adeta kendi içlerinde bir şehir gibidir. Site içinde genel bakım, temizlik, peyzaj, bahçe bakımı, havuz bakımı, tadilat, bakım onarım işleri, elemanların takibi, sosyal haklarının zamanında verilmesi gibi pek çok hizmetin yerine getirilmesi gerekir.

Siteler ve/veya yazlık sitelerin kurulma aşamasında müteahhitler, işi tamamlayıp karar defterini notere onaylattırıp fiili olarak kullanmaya başlayan kişilere karar defterini teslim ederler. Karar defterini alan siteler aidat toplamaya başlar.

Site doldukça ve kalabalıklaştıkça farklı farklı problemler de oluşmaya başlar. Aynı kültürden olmayan kişiler bir araya geldiğinde; hele ki, böyle bir ortama uyum sağlayamayanlar bulunduğunda , problemler site yönetiminin boyunu aşar.

Profesyonel Site Yöneticiliğini kendine hedef edinmiş ve çağın getirdiği teknolojik yatırımları tereddüt etmeden gerçekleştiren Egem Yönetim tüm bu sitelerde oluşabilecek sorunların önüne geçebilecek önleyici faaliyetlerde bulunur.